درباره ما

تحصیل یاب، سرویس تخصصی اخذ پذیرش تحصیلی شرکت پتانوکس می باشد. هموطنان گرامی می توانند از طریق سرویس تحصیل یاب در کلیه مقاطع تحصیلی و در کلیه رشته ها اقدام به اخذ پذیرش تحصیلی نمایند. متخصصین سرویس تحصیل یاب مقیم در کشور آلمان بوده و به طور مستقیم با کلیه دانشگاهها،‌انستیتیو ها و اساتید آلمانی در ارتباط هستند. مهم ترین دغدغه ما در سرویس تحصیل یاب ارائه یک سرویس در حد کیفیت استانداردهای آلمان و درخور شایستگی های هموصنان عزیزمان می باشد. سرویس تحصیل یاب در حال ارائه مشاوره تحصیلی و اقامتی،‌ ترجمه و تایید مدارک،‌ اخذ پذیرش تحصیلی، ترانسفر فرودگاهی و اسکان دانشجویان عزیز و جویندگان پذیرش می باشد. تحصیل یاب به طور خاص در مقاطع مختلف تخصص پزشکی، دکترا و کارشناسی ارشد کلیه رشته ها تحربه قابل توجهی دارد. تحصیل یاب هیچ شعبه و یا نمایندگی در ایران و یا کشور دیگری ندارد و به طور مستقل و قانونی ازکشور آلمان در حال فعالیت می باشد. تحصیل یاب،‌ یکی از برندهای شرکت پتانوکس با شماره ثبت ۲۳۰۲۶ می باشد که در در شهر بن آلمان ثبت شده و آماده ارائه خدمات به هموطنان گرامی می باشد.

در شاخه پزشکی،‌ ما در سالهای گذشته تجربه درخشانی در اخذ پذیرش تحصیلی در مقاطع تخصص پزشکی با گرایش های پوست،‌ رادیولوژی،‌ داخلی، قلب،‌ گوش حلق بینی، زنان، چشم،‌جراحی و مفز و اعصاب داشته ایم.

در زمینه علوم پایه و مهندسی به طور شاخص موفقیت های دوچندان در اخذ پذیرش در رشته های علوم کامپیوتر، برق، مکانیک، شیمی و فیزیک داشته ایم.

همچنین در شاخه علوم انسانی نیز هم اکنون فارع التحصیلانی که توسط تحصیل یاب به آلمان مهاجرت تحصیلی نمی ده اند،‌ پس از اخذ مدرک دکتری خود در رشته های مدیریت در حال حاضر مشغول فعالیت در صنایع مختلف آلمان هستند.