مشاوره

انسانها قبل ازهرتصمیمی در زندگی خود می بایست اطلاعات مورد نیاز در آن زمینه را از منابع موثق جمع آوری نموده و با آگاهی کامل از مسائل و زوایای موجود اقدام به تصمیم گیری نهایی نمایند. مهاجرت تحصیلی نیز یکی از مسائلی هست که هر شخصی می بایست با دقت تمام، همه ی جزئیات و حقایق را از زوایای محتلف مورد بررسی قرار داده و با آگاهی کامل، تصمیم درستی را اخذ نماید. قطعا کیفیت و صحت اطلاعات جمع آوری شده، به طور مستقیم در نتیجه بخش بودن تصمیم موثر هست. براین اساس، افتخار و ادعای ما در تحصیل یاب این هست هرآنچه را که شما نیاز دارید تا بدانید را با کمال افتخار به طور دقیق و بر اساس نتایج و تجربیات عملی زندگی و تحصیل در آلمان در اختیارشما قرار می دهیم. لذا، اندک صحبت و مشورتی با متخصصین تحصیل یاب به طور قطع می تواند نتایج و اثرات قابل توجهی در تصمیم شما و نحوه ادامه تحصیل شما در آلمان داشته باشد.

از آنجایی که ما برای سرویس ها، دانش و تجارب خود وقت گذاشته و هر آنچه را که شما نیاز دارید و با آن کیقیتی که می پسندید، در اختیار شما می کذاریم،‌ همانند بسیاری از موسسات ادعای ارائه سرویس های مجانی را نداریم و اطمینان هم داریم که حتی یک بار صحبت کردن با متخصصین ما کافی است تا شما با کلاس کاری و سطح کیفی سرویسهای ما آشنا شوید. از طرفی نیز علاقمند به حمایت از هموطنلن عزیز می باشیم. در این راستا و جهت رفاه حال شما، تلاش نموده این تا برای شما هموطنان عزیز ساعات مشاوره ای مقرون به صرفه و به درد بخور از لحاظ کیفی را تدارک ببینیم.

ساعات مشاوره تحصیل یاب به صورت اسلات های یک ساعته می باشند و می توانند به صورت تلفنی،‌ حضوری و یا اینترنتی صوردت پذیرد. هر ساعت مشاوره با متخصصین تحصیل یاب ۲۰ یورو می باشد. جهت مشاوره شما هموطن گرامی می بایستی فرم درخواست مشاوره در لینک زیر را پر کنید تا در جریان مراحل بعدی قرار بگیرید.

لطفا دقت فرمایید که فرم می بایست با حروف انگلیسی و نه فارسی پر شود و شما می بایست آدرس ایمیل صحیحی را وارد نمایید، در غیر این صورت قادر به پیگیری مراحل بعدی از طریق ایمیل نخواهید بود.